Muhammed Özkılınç – Eğitimci ve Yazar – muhammedozkilinc.com

Dikkat Yahudi hep Yahudi’dir…

30.07.2017

Mavi Marmara davasıyla gerilen Türkiye İsrail ilişkileri, onarılmak isteniyor. Açık hava hapsine dönüştürülen Filistin ve özellikle Gazze’nin biraz olsun nefes alması elbette önemli. Dört bir yanı düşmanla, doğulu batılı, kâfirler ve onların işbirlikçisi Şia ile kuşatılmışken, Türkiye’nin de manevra kabiliyetine ihtiyacı var.

Filistin davamızda Türkiye, hükümeti ve halkıyla büyük fedakârlıklar yaptı yapıyor. Şimdi ele güne karşı bu Hükümet İHH tartışması yakışmıyor. Daha önemlisi şehitlerimizin kanı üzerinden hesaplaşmak doğru değil. Tarafların kendi aralarında konuşarak sorunu çözmeleri çok mu zor? Medya üzerinden tartışmalar bize de Filistin davamıza da zarar veriyor.

İHH, itirazlarına kısmen haklı fakat içlerindeki Milli Görüşçüler olayı farklı yöne çekiyor, Erdoğan’ın yanındaki gaflet erleri de İHH’ya haksız ithamda bulunuyor maalesef… Saadet eliyle olay iktidar ve muhalefet meselesine dönüştürülmek isteniyor. Erdoğan ve İHH arasında sıkıntı yokken Hamas ve İhvan, Erdoğan’a destek verirken fırsatçılar olayı büyütüyor… Beyler! Filistin fedaisi Erdoğan’a da şehitlerimize de Filistin davamıza da yazık ediyorsunuz…

Twitter  

Bir asra yakındır Filistin’de katliam, soykırım ve vahşet var. İnsani mevhibeleri mevcut hiçbir âdemoğlunun yapamayacağı derecede vahşice olan bu zulmü ancak Yahudi yapabilir. Neden mi? Çünkü Yahudi tarih boyu yapa geldiği benzeri katliam ve vahşetlerle insani duygulardan sıyrılarak vahşi bir canavara dönüşmüştür. Aşağıdaki alıntılar, Yahudi’nin neden dünyanın başının belası olduğunu anlatıyor.

               “Yahudilik masonluk” kitabının 25. sayfasında yer alan, Tercüman gazetesi 11 Kasım 1986 tarih ve s. 4 te yayınlanan bir manşet şöyle; “İsrail ordusunda eğitim komutu: MUHAMMEDE ATEŞ” yani kendisinden başkasını insan olarak dahi görmeyen Yahudi, doğumundan ölümüne kadar nesillerine kin, nefret ve düşmanlık aşılamaktadır. Dolayısıyla bu olan bitenler garip değildir. İnsanımız bu mel’un milletin bozuk karakterini yeterince tanımadığı ve birileri tarafından ha bire bunların hümanistliği! Pompalandığı için şu an yaptıkları vahşet garipsenmektedir. Hâlbuki bu mezalim ne ilktir ne de son olacaktır.

               Ancak sonunda kaybedenler bu kâfirler ve onların yandaşları olacaktır. Eğer güçlü olan kazansaydı, nemrut kazanırdı, Firavun kazanırdı, Eblehe kazanırdı, Ebu cehil vs. zalimler kazanırdı. Hâlbuki tarihin çöplüğü kâfirlerin ve zalimlerin necis cesetleriyle doludur.

“Sakın, Allah’ı zalimlerin yaptıklarından habersiz sanma! Allah, onları ancak gözlerin dehşetle bakakalacağı bir güne erteliyor.” (İbrahim 14/42)

“Zulmedenler hangi akıbete uğrayacaklarını göreceklerdir.” (Şuara 26/227)

MUHARREF TEVRAT’TA KATLİAM EMİRLERİNDEN ÖRNEKLER

“Sen benim topuzum ve cenk silahımsın ve seninle milletleri kıracağım ve seninle ülkeleri helak edeceğim. Ve seninle atı ve binicisini kıracağım. Ve seninle cenk arabasını ve binicisini kıracağım ve seninle erkeği ve kadını kıracağım ve seninle kocamış adamı ve genci kıracağım ve seninle genç adamı ve ere varmamış kızı kıracağım ve seninle çobanı ve sürüsünü kıracağım ve seninle çiftçiyi ve çiftini kıracağım ve seninle Valiyi ve Kaymakamı kıracağım. (yaremya, bab 51/19-23)

“Allah’ın RAB onu senin eline verdiği zaman, onun her erkeğini kılıçtan geçireceksin; ancak kadınları ve çocukları ve hayvanları ve şehirde olan her şeyi, bütün malını kendin için çapul edeceksin ve Allah’ın Rabbin sana verdiği düşmanlarının malını yiyeceksin. Bu milletlerin şehirlerinden olmayıp senden çok uzakta bulunan bütün şehirlere böyle yapacaksın. Ancak Allah’ın Rabbin miras olarak sana vermekte olduğu bu kavimlerin şehirlerinden nefes alan kimseyi sağ bırakmayacaksın; fakat onları, Hittileri ve Amorileri ve Kenânlıları ve Prezzileri ve Hivileri ve Yabusileri Alladın Rabbin sana emrettiği gibi tamamen yok edeceksin; (tensiye, bab, 20/10-17)

“Et yiyin, kan için Yiğitlerin etini yiyeceksiniz ve dünya beylerinin kanını, koçların, kuzuların ve ergeçlerin, boğaların kanını içeceksiniz hepsi basanın semiz hayvanlarıdır. Sarhoş oluncaya kadar kan içeceksiniz. (hezekiel, bab, 39/18-20)

“Ele geçen her adamın gövdesi delik-deşik edilecek ve tutulan her adam kılıçla düşecek. Yavruları da gözleri önünde yere çalınacak, evleri çapul edilecek ve karıları kirletilecek.(işaya bab 13/15)

YAHUDİ ŞERİATI TALMUT’TAN ÖRNEKLER

“Yahudi olmayanın malı, mülkü sahipsiz sayılır. Ona herkesten önce el koyan Yahudi, sahibi olur.”

“Günah işlemeye müsaade vardır, yeter ki gizli olarak işlensin.”

“Yahudi maksat ve gayeleri uğruna işlenen bütün günahlar gizli olmak şartıyla mübahtır.”

“Yalnız Yahudi olanlara insan gözüyle bakılır. Yahudilerden gerisi sadece birer hayvandır.”

“Allah dünyanın bütün servetini yalnız Yahudilere tahsis etmiştir. Bütün dünya serveti onlarındır.”

“Bir şey çalmayınız, hırsızlık etmeyiniz, hakkındaki emir sadece Yahudilere karşıdır. Diğer milletlerin can ve malları helâldir.”

“Yahudi şeriatı erkeklere zinayı haram kılmıştır. Fakat bu yalnız Yahudi kadınları içindir. Yahudi olmayanların ırzı namusu helaldir.”

“Yahudi olmayanın kanını akıtmak, Allah’a kurban sunmaktır.”

” Baraton’da deniliyor ki: Yahudi olmayanların tohumu hayvan tohumudur. Yahudi olmayanların çocukları, Yahudi asıllı aptallardan daha kötüdür. Yahudi olmayanların arasındaki evlenmeler damızlık aygırlarla kısrakların çiftleşmesinden farksızdır.”

“Bir insana, Yahudi olmayan bir insana, ancak ona dost görünmek ve çatışmalardan kaçınmak için selam verilir.”

“Yahudi olamayanlara karşı daima riyakâr bir güler yüz gösteriniz. Fakat onların iflah olmaz birer düşman olduklarını asla unutmayınız.”

“Yahudi olmayana hoş görünmek gerektiği zaman, Yahudi mürai olmalıdır ve ona Seni seviyorum demesi kendisine ancak şeref verir.” (Yahudilik masonluk s. 22-24)

               Şimdi bu bozuk inanç ve vahşi karaktere sahip bir milletle nasıl anlaşabilir ve nasıl güvenebilirsiniz. Bunların BM (birleşmiş mülhidler) vb kurumların aldığı, iki yüze yakın kararları takmamaları malum. Elinde şimdilik bulunan maddi güçlerle şımarıp duran bu güruha karşı hep dikkatli olmak zorundayız. Not: kadir TRT Kurdi’deki iftar programımız devam ediyor. Nasip olursa kadir gecesinde de yine TRT Kurdi ekranlarında canlı yayınla beraber olacağız inşallah. Selam… Dua…

Muhammed Özkılınç

YouTube  
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Muhammed Özkılınç ©