Muhammed Özkılınç – Eğitimci ve Yazar – muhammedozkilinc.com

LGBTİ+ Lanet Sebebidir

LGBTİ+ diye anılan “fahşa dini” sadece lanet sebebi olan lutilik değildir. Bu fahşa dini, lutilikten çok daha ötesidir. Homoseksüellik denilen lutilik bu fahşa dini yanında devede kulak kalır. Çünkü buradaki beş harfin her biri, fahşa dininin bir sapıklığını ifade ediyor. Şimdi buna bir de (+) eklemişler ki, nereye çekersen çek.

Efendimiz (sav): “Mümin hayırdan doymaz.” (Tirmizi, İlim, 19) Buyuruyor. Demek ki dine sırtını dönünce fıtrat adeta tersine dönüyor. Çünkü daha çok ateistlerin elebaşılığını yaptığı fahşa çetesi de şer, kötülük ve ahlaksızlıkta sınır tanımıyor. Şerre, şirretliğe, fuhşa doymuyor. Be şehvetperest çete öylesine sadist bir hal almıştır ki, toplumun hepsi de benim gibi düşünmek, benim yaptığımı yapmak sorundadır, dayatmasına işi götürüyor. Biz halk, namuslu STK lar, hükümet ve devlet olarak bu gidişe karşı bir şeyler yapmazsak, yarın çok daha kötü şeyler olacaktır.

Bu bazen LGBTT (lezbiyen, gey, biseksüel, transseksüel veya travesti) veya LGBTİ (lezbiyen, gey, biseksüel, transgender, intersex), LGBTTIQ (Lezbiyen, Gay, Biseksüel, Travesti, Transseksüel, Intersex, Queer) şeklinde de kullanılmaktadır. Kısacası, şerrin, kötülüğün, şehvetin, sadisitliğin, sadoşizmin sonu yok. Sapıklığı adeta din edinen bu vahşilerde, hazlara tapınmakta doyumsuz. Dolayısıyla bir yerde durmuyor. Bakınız işin ehli olan bir STK başkanı ne diyor:

Twitter

“Siz İstanbul Sözleşmesini ne sandınız?

Müslüman bir ülkenin Diyanet İşleri Başkanı Zina Haramdır deyince kendisine Dava açılıyor. Daha Bekleyin. İstanbul sözleşmesi tebliği de bitirecek. Yarın biri çıkacak “Ezan psikolojimi bozdu” deyince 6284 sayılı yasa gereği ezan okuyan hapse atılacak. Hâkim de ses çıkarmayacak, çünkü “Kadının Beyanı Esastır.”

Anne baba evladına “kızım” ya da “oğlum” diyemeyecek çünkü cinsel yönelim özgürlüğü var. Çocuğun kız ya da erkek olması dayatılamaz. Erkekler kız gibi, kızlar erkek gibi olmakta özgürdür. Öğretmenler öğrencisine “kızım ya da oğlum” deyince ceza alacak. Çünkü bir cinsel kimlik dayatması yapmış oluyor. Toplumsal cinsiyet eşitliği vardır. Kanundur.

Karısına tecavüzden yatan kocalar artacak, çünkü kadın: “Eşim rızam olmadan, ya da yorgundum benle ilişki istedi” demesi, kocanın hane içi tecavüzcü olarak yaklaşık 20 yıl hapis yatması söz konusu olacak. Kızı eve sevgilisini getirse ve zina yapsa anne baba sesini dahi çıkaramayacak. Çünkü beden kendi bedeni ve rızası var partnerim dese yeter. Hatta karşı çıkan anne baba ceza alır. Vs. vs. İstanbul Sözleşmesi burada kalır mı sanıyorsunuz? Sahi Siz İstanbul Sözleşmesini ne sandınız?

Not: Söylediklerimizin çoğu yaşanıyor. Komplo değil.” (Adnan Kalkan Uzman Psikoterapist/Yazar sosyolog; Aile Bilim Kültür ve Eğitim Derneği Başkanı)

Lut, kavmine dedi ki: “Âlemlerde, sizden önce hiç kimsenin yapmadığı ‘fahşayı’ (hayâsızlığı) mı yapıyorsunuz? Gerçekten siz, kadınları bırakıp, şehvetle erkeklere mi yaklaşıyorsunuz? Doğrusu siz, ‘müsrif'(haddi aşan) bir kavimsiniz. Lut Kavminin cevabı: “Bunları, yurdunuzdan sürüp çıkarın, muhakkak bunlar, temiz kalmak isteyen insanlardır.” demekten başkası olmadı. Bunun üzerine Biz, karısı dışında, (Lut’u) ve ailesini kurtardık; (karısı) ise, helake uğrayanlardan oldu. Ve onların üzerine, bir (azap) sağanağı yağdırdık. Bak! Mücrimlerin(suçluların) akıbeti nasılmış? (A’raf7/80-84)

Allah’ın (cc) binler yıl önce yaşanmış kıssaları Kur’an’ı Kerim’de dikkatlerimize sunması, boşuna değildir. Kur’an’da birkaç yerde, değişik yönleriyle vurgulanan bu kıssa, sadece bir kavmin ahlaksızlıkta ne denli hadlerini aştıklarını ve bunun neticesinde helak olduklarını anlatmıyor. Evet, ana tema bu olmakla beraber, çok daha büyük bir tehlikeye dikkat çekiyor. Kötülerin ne denli sadist ve vahşi olabileceklerine dikkatimizi çekiyor. Eğer zamanında müdahale edip bu şerre dur demezsek, ilahi lanete maruz kalmakla bitmez. O şerli kimseler, şerlerini normal, sizin temiz hayrınızı ise anormal olarak lanse ederler. Ahlaksızlık ve sadistliği, erdem ve fazilet, iffet, hayâ, ar ve namusu ise çağdışı ve toplum dışına çıkarılması gereken illet gibi lanse ederler. Derken Lut’ub (as) yaptığı gibi bizi kendi vatanımızdan çıkarmaya çalışırlar.

Şu anki fahşa çetesi barolar vb. çetelerin dediği gibi, gün gelir şöyle derler “Bunları, yurdunuzdan sürüp çıkarın, muhakkak bunlar, temiz kalmak isteyen insanlardır.” Hatırlayınız! Batı çalışma grubu vs. çeteler bir zamanlar ne demişlerdi? “Örtünmek istiyorsanız Suudi Arabistan gidin.” “Ya sev ya terk et.” Vs. Subhaneke… Bihamdike… Esteğfiruke…

Muhammed Özkılınç

YouTube
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. İbrahim Halil dedi ki:

    ALLAH razı olsun Hocan Bu istanbul sözleşmesi nîn iptali için bir Dava açılamiyormu .Es selamı aleyküm.

  2. Ahmet dedi ki:

    Rabbim bizi ve neslimizi fuhşiyatın hertürlüsünden muhafaza eyle. Bizlere bu kötülükleri yeryüzünde yaymaya çalışanlara karşı mücadele etme gücü ver.

  3. Mehmet fatih dedi ki:

    Aman ya Rabbi! Toplum olarak nelere maruz kalmışız. Ya Rabbi sen bizi kulluğuna Kabul edip onların şerrinden bizi ve neslimizi muhafaza eyle ya Rabbi. Sen koruyucuların en Hayırlısısın. Bizi korumazsan biz de helak oluruz ya Rabbi. Senin rahmetine sığınıyoruz. Bizlere rahmet eyle ya Rabbi.

uweta   © - Muhammed Özkılınç