Muhammed Özkılınç – Eğitimci ve Yazar – muhammedozkilinc.com

Papatya Dikenli Olursa

Papatya Dikenli Olursa

Bilindiği üzere papatya, çak narin ve zarif bir çiçektir. Birçok türkü şarkılara ve şiirlere konu olan, şairlere ve ediplere de ilham kaynağı olan bir çiçek. Masum çocuklar ve genç kızların başlarına taç örmekte yarışacağı kadar da başların üstünde yeri vardır. Tabi bu dediklerimiz, natürel ve genetiğiyle oynanmamış olan papatyalar için geçerlidir.

Öyle görünüyor ki, bizim mahallenin papatyalarının genleriyle oynanmış ki, ele alınacak hali kalmamış. Bırakın örüp başlara taç yapmayı, dokunanın ellerini parçalayacak. Batılı genetik uzmanları (!) bizim papatyaların genlerine karaçalı tohumundan aşılamış olmalı. Çünkü dikenleri insanı perişan edecek şekilde, İğne kadar sivri ve çivi kadar da sağlam.

Ne mi demek istiyorum?

Twitter

AK Parti kadın kollarının, 81 ilde Abdurrahman Dilipak hakkında dava açacaklarından bahsediliyor. Eğer bu doğruysa, korktuğumuz başımıza gelecek ve Sema Maraşlı hanımefendinin yıllardır anlatmaya çalıştığı, “AK PARTİYİ AKP’Lİ KADINLAR BİTİRECEK” endişesi, gerçek olacak demektir. Nasıl olur da iffeti, hayayı, arı, namusu, ahlak ilkelerini, İslam’ın fazilet ve erdemlerini korumaya çalışmak suç olarak görülür ve hakkında dava açılır. Hem de bizim mahalleden kimi kadınlar ve femo erkekler tarafından. Onlar da biliyorlar ki Dilipak fahişe kelimesini, LGBTİ vs. ahlaksızlar için kullandı

 Bir parti, devlet, sistem, cemaat, fikir; “öz eleştiri yapan” ikaz eden dostlarına hasım, yalakalık yapan içindeki kurtlara da dost olursa, yıkılması mukadderdir. Ak Partiden ziyade, Cumhurbaşkanı Sayın Erdoğan, sadece ülkemiz değil, paramparça edilmiş olan ümmet için de bir ümit. “Ya ümitler de biterse…” diye meşhur bir söz vardı hani…

Bakın daha önce Nureddin Yıldız ve İhsan Şenocak Hoca efendiler meselelerinde, feminist ve laikçi çevrelerin fitlemesiyle birçok samimi Müslüman küstürüldü. Şimdi de bir ömür doğru bildiklerini söyleyip uyarmayı esirgememiş olan Dilipak üzerinde bir küstürme harekâtını, bu camia kaldıramaz. Sayın Ak Partili yetkililer! “Bindiğiniz dalı kesmeyin” Şu KADEME ve Ak Partiyi içerden çökertmek isteyen AKP’lilere mâni olun.

Ne demişti Sema Maraşlı? Hem de 2017 yılında. (Özetle)

“AK Parti’nin sonu belli oldu. AK Parti’yi feminist kadınlar bitirecekler. Feministler böyle çalışmaya devam ederlerse AK Parti 2019 seçimlerinden çıkamaz. Feminist kadınlar dediysem zannetmeyin laik kesimin kadınları kastediyorum. Hayır, onların gücü yetmez” 

“Ülkemizde kadına şiddet geçmiş yıllarda çok azken son yıllarda hızla artıyor. Kadına şiddeti gündemde tutarak şiddeti artırmayı başardılar. Bu işten kimin menfaati var. Elbette Batı ülkelerinin. Özellikle İslam ülkelerindeki feminist derneklere Avrupa fonları büyük paralar akıtıyorlar. Bizde çıkan şiddet haberleri Batı ülkelerinde yayınlanıyor ve onların halkı bizim ülkemizde her gün sokaklarda tavuk boğazlanır gibi kadın öldürüldüğüne inandırılıyor” 

KADEM yaptığı çalışmalarla, kanser hücresi gibi hükümeti içerden yiyip bitirmeye çalışıyor gibi duruyor. KADEM içerisinde iyi niyetli insanlar vardır elbette fakat kötü niyetli birileri tarafından yönlendirildikleri çok belli. Bazıları ne kadar farkında bilmiyorum fakat çok tehlikeli işler yapıyorlar.

Bu konuda KADEM tarafından çekilmiş üç video: “Bazı cinslerin bazı cinslerden öğreneceği çok şey var” diye bitiyor. Erkek cinsinin hayvanlar kadar olmadığını ve hayvanlardan çok şey öğrenmesi gerektiği mesajını veriyorlar.

Bu videolardan sonra herhalde AK Partili kadınlar hayvandan aşağı gördükleri erkek cinsinden oy isteyecek değiller. Ayrıca bu videoların AK Parti’ye ve topluma bir zararı daha var. Şu bilinen bir gerçektir ki medyada hangi konu çok konuşulursa o konu normalleşir ve artar.

Ülkemizde kadına şiddet geçmiş yıllarda çok azken, son yıllarda hızla artıyor. Kadına şiddeti gündemde tutarak şiddeti artırmayı başardılar. Böyle giderse “kadına şiddet” diye diye şiddet daha da artacak. Ve AK Parti suçu bütün erkeklere yıktıkça erkeklerin oylarını kaybedecek.

Erkeklerin hayvanlardan aşağı gösterildiği videolarla bilinçaltı mesajları alan kadınlar da acaba başında erkek olan bir partiye mi oy vermek isterler yoksa başında bir kadın olan partiye mi? Kadınların oyu da gitti. Bir de bunların vebali öteki tarafta verilecek hesabı var. Velhasıl hükümet yetkilileri acilen KADEM içindeki bu sinsi yapıyı durdurmalı.”

Abdurrahman Dilipak şu hatırlatmayı çok yapar: “Onlar şerlerinden emin oldukları için dostlarını uzak tuttular. Kendilerine bağlamak için de düşmanlarını yakınlaştırdılar. Yakın tutulan düşman dost olmadı. Ama uzak tutulan dostları düşman oldu. Herkes düşman safında birleşince de yıkılmaları mukadder oldu. (Ebu Müslim Horasanî) Subheneke… Bihamdike… Esteğfiruke…

Muhammed Özkılınç

YouTube
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Abdullah dedi ki:

    Allah sizden razı olsun hocam. Ne kadarda güzel izah etmişsiniz. Allah kaleminize kuvvet versin.

  2. Ferdi karadaş dedi ki:

    Selamün aleyküm hocam saygılarımla.
    Ahir zaman alametlerinden biridir hocam

uweta   © - Muhammed Özkılınç