Muhammed Özkılınç – Eğitimci ve Yazar – muhammedozkilinc.com

Aşının Geçmişi Kap Kara

07.12.2020
Aşının Geçmişi Kap Kara

Daha Corona virüsünü çözmeden, şimdi de aşısı başımıza bela olacak gibi. Bu aşı doğal mı, yoksa laboratuvarlarda üretilmiş biyolojik bir silah mı? Piyasadaki verilere bakılırsa, ikinci görüşün doğru olması en az %90 ihtimal. Çünkü paraya tapınan bu karanlık çetelerden, şer namına her şey beklenir. Bunların para için yapmayacağı bir kötülük yoktur.

Çünkü bu işle ilgili küresel zalimlerin günah defterleri çok kabarık. Ellerinde milyonlarca insanın kanı, güz yaşları ve alın terleri var. Bunların saltanatları, Amerika kıtasındaki on milyonlarca yerlinin itlaf ve infaz edilmesi, Afrika kıtasının yarısının köleleştirilmesi, geri kalanlarının geleceklerinin ipotek edilmesi üzerine kurulu. Asya kıtasının da sömürgeleştirilmesi ve istikballerinin çalınması da bunların cürmüdür. Yani bu zalimler kendi saltanatlarını kurup pekiştirinceye kadar, dünya insanlığının geleceğine kıymışlardır.

Kimi zaman “üst akıl” deniyor ki, bunlar üst akıl falan değil. Altın da daha altı bir akıldırlar. Bunlarda zerre akıl olsaydı, kâinatın sahibine kafa tutmazlardı. Bunlara kimi zaman da “küresel derin güçler” veya “gizli güçler” diyoruz. Ama bunlar düpedüz çete… Bunlar silahsız ama yüzlerce silahlı terör örgütünün müvekkili bir terör örgütü… Bunlar en adi hırsızlık ve kapkaç çetesinden dahi daha adi ve aşağılıktırlar.

Twitter  

Bunlardan ilaç ve aşıların kuşbaşını tutan ve yıllardır aşı ve ilaçlarla milyonların kanına giren Bill Gates’e kısaca bir bakalım.

( Kaynak:

https://www.gavi.org/vaccineswork/bill-gates-vaccine-interview

https://www.youtube.com/watch?v=AilqtMw9PZU )

Çocuk felcini 1,2 milyar dolar ile yok etmeyi vaat eden Bill Gates, Hindistan Ulusal Danışma Kurulu’nun (NAB) kontrolünü ele geçirdi ve 5 yaşından önce her çocuğa 50 adet çocuk felci aşısını zorunlu kıldı. Hintli doktorlar Gates’i yıkıcı olan bu aşı zorlaması için suçladı 2000-2017 yılları arasında 496.000 çocuğu felç etti, 2017 yılında, Hindistan Hükümeti Gates’in aşı rejimini geri çevirdi ardından Gates’i ve onun yakınlarını Hindistan Ulusal Danışma Kurulu’ndan çıkardı. Çocuk felci oranları hızla düştü.

2017 yılında, Dünya Sağlık Örgütü isteksizce, küresel çocuk felci patlamasının ağırlıklı olarak aşı olduğunu, yani Gates’in Aşı Programından geldiğini itiraf etti.

Kongo, Filipinler ve Afganistan’daki en korkutucu salgınların tümünün, Gates’in aşılarıyla bağlantılı olduğu anlaşıldı. 2018’e kadar küresel çocuk felci vakalarının, ¾ Gates’in aşılarından geliyordu.

2014 yılında Gates Vakfı, uzak Hint illerindeki 23.000 genç kız üzerinde GSK ve Merck tarafından geliştirilen deneysel HPV aşılarının testlerini finanse etti. Yaklaşık 1.200, otoimmün ve doğurganlık bozuklukları da dahil olmak üzere ciddi yan etkilere maruz kaldı. Ölenler de oldu.

Hindistan hükümeti soruşturmaları Gates’in finanse ettiği araştırmacıların yaygın etik ihlaller yaptığını iddia etti: savunmasız köy kızlarını yargılama ile korkutup zorlamak, ebeveynlere zorbalık yapmak, aşı yaptırmak istemeyenlerden zorla onay formları oluşturmak ve yaralı kızlara tıbbi bakımı reddetmek. Davalar şu an ülkenin Yüksek Mahkemesinde.

2010 yılında, Gates Vakfı, bir GSK’nın deneysel sıtma aşısının bir denemesini finanse ederek 151 Afrikalı bebeği öldürdü ve 5.049 çocuğun 1.048’inde felç, nöbet ve ateşli konvülsiyonlar gibi ciddi olumsuz etkilere neden oldu.

Peki, bu kişi, ne istiyor, kendisi ile alakası olmayan bir konu olan sağlık sektörünü neden bu kadar zorluyor, 5 yıl önce bugün uğraştığımız ölümler verdiğimiz virüs hakkında kelimesi kelimesine çıkış yeri dahil olmak üzere nasıl bahsedebiliyor ve bir nevi ülke başkanlarını ve sağlık platformlarını nasıl tehdit ediyor. Trump’ın coronaya çözüm ilacı önerisini neden örtbas etmeye çalışıyor ve aşıyı öne sürüyor? Bunu daha sonra biraz açmaya çalışalım.

Halen Afrika’daki kadınların %60 civarında kısırlaştırıldığı kimi verilerde delilleriyle ileri sürülmektedir. Şu anda bizim ülkemizde kısırlık oranı nedir? Bu kısırlık vakalarının ne kadarı, bu küresel çetelerin aşı, ilaç, hormonlu gıdalar, bin bir çeşit katkı maddeleri veya GDO’lu ilaçları sonucu oluşmuştur. Şimdilik bu konuda sağlıklı bir istatistik yok. Ama gerçekler er veya geç bir gün ortaya çıkacak ve zalimler hesap vereceklerdir. Ama burada, ama öbür tarafta… Subheneke… Bihamdike… Esteğfiruke…

Muhammed Özkılınç

YouTube  
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Sabahattin ÖZDEMİR dedi ki:

    Allah razı olsun Seydam. Gerçekten aşı konusu özerinde durması gereken bir konudur. Batının botresi ifade ettiğin gibi belli. Yıllar önce Doğuda bir aşı yaptılar. 8-10 yıl sonra aşı olan çocuklar ya sakat kaldılar ya da kısa bir zaman sonra öldüler. Sayıları da az değildir. Sadece Diyarbakırda yüzlerce kişi olduğubu ifade ediliyor. Şahit olduğum kaç kişi var…
    Bilim kurulunun tavsiyesine göveniyoruz. Yerli aşıyada güvenim var. Fakat dışarıdan gelen aşılara teredüdüm var…

Muhammed Özkılınç ©