Muhammed Özkılınç – Eğitimci ve Yazar – muhammedozkilinc.com

Domuzdan Post Gavurdan Dost Olmuyor İşte

Yıllardır bize stratejik ortak rolünde düşmanlığın en sinsi, aşağılık en kalleşçesini yapan ABD AB ve diğer batılıları ne zaman gerçek yüzleriyle tanıyacağız. Hani mümin ferasetle bakardı. Mümin bir delikten iki defa ısırılmazdı. Ne aldatır ne aldanırdı. Ne kimseye zarar verir, ne de kimsenin kendisine zarar vermesine müsaade ederdi. Ne oldu tüm bu nebevi ikazlara ve çok daha fazlası ilahi ikazlara.

               “(Ey iman edenler!)Kitap Ehlinden olan kâfirler ve müşrikler, Rabbinizden üzerinize bir hayrın indirilmesini arzu etmezler…” (Bakara 1/105)

“Ehl-i kitaptan çoğu, hakikat kendilerine apaçık belli olduktan sonra, sırf içlerindeki kıskançlıktan ötürü, sizi imanınızdan vazgeçirip küfre döndürmek istediler…” (Bakara 1/109)

Twitter

“Ey iman edenler, eğer kendilerine kitap verilenlerden herhangi bir gruba boyun eğecek olursanız, sizi imanınızdan sonra tekrar küfre döndürürler.” (Âli İmran 3/100)

“Dinlerine uymadıkça Yahudiler de Hristiyanlar da asla senden razı olmayacaklardır. De ki: Doğru yol, ancak Allah’ın yoludur. Sana gelen ilimden sonra onların arzularına uyacak olursan, andolsun ki, Allah’tan sana ne bir dost ne de bir yardımcı vardır.” (Bakara 1/120)

“Ey iman edenler! Yahudileri ve Hristiyanları dost edinmeyin. Zira onlar birbirinin dostudurlar (birbirinin tarafını tutarlar). İçinizden onları dost tutanlar, onlardandır. Şüphesiz Allah, zalimler topluluğuna yol göstermez.” (Maide 4/51)

               Şimdi yeniden düşünelim ve dostumuzu düşmanımızı yeniden değerlendirelim. Bakınız Allah (cc) ta 1400 yıl öteden bizi uyarmış. Allah (cc) ne demişse o haktır. Dost ve düşmanı, bizim için iyi veya kötü olanı, Allah (cc) mı bilir, biz mi biliriz. Atalarımız mı boşuna mı demiş: “domuzdan post, gâvurdan dost olmaz.” Diye. Olmuyor işte. Bir asırdır muasır medeniyet diye kapılarını aşındırdığımız haçlı Siyonist ittifakını oluşturan batı, sadece bizim değil, tüm dünya insanlığının başının belasıdır.

               Şu anda biz yaşayan kuşaklar bile bunların nice düşmanlıklarına şahit olmadık mı? 40 yıldır başımıza sardıkları terör belası, aynı Haçlı Siyonist ittifakının projesi değil mi? 60 yıldır FETÖ örgünü kılcal damarlarımıza salan aynı küresel müstekbirler değil mi? Yakınlarda baskın yiyen kedicik örgütü vb. daha nice örgütler, aynı odakların işi değil mi?

               Yine bir asra yakındır, en yüksek perdeden: “Kahrolsun Amerika” “Kahrolsun emperyalizm” vb. sloganları atan güya solcu, sosyalist, komünist örgütlerin hepsi aynı kaynaktan gelmiyor mu? Düşünebiliyor musunuz, adamlar kendilerine küfreden onlarca örgüt kurmuş ve kendilerine hizmet ettirmişler. O öğütlerin içindeki solcu gençlerden kaçı bu oyunun farkında. Farkında olanlar ne oluyor? Artık kafalarımızı kumdan çıkarıp bu gerçekleri masaya yatırma zamanıdır.

Çağdaş özgürlükçü, hümanist batılıların nice tapındıkları putları vardı. Demokrasi diyorlardı… İnsan hakları diyorlardı… Özgürlük, eşitlik diyorlardı… Hani ne oldu… Tüm o ambalajlı laflar, demeçler, hepsi yalanmış… Söyledikleri o türkülerin hepsi sadece kendileri için ve menfaatleri oranıncaymış. Tüm o süslü sözler sadece insanları aldatmak içinmiş…

Menfaatleri gerektirdiğinde tüm insanlığı ateşe atmaktan çekinmezlermiş demek ki. Engizisyon mahkemelerinin mucidi dedelerin torunları bu gün de gerektiğinde aynı şeyleri rahatlıkla yapabiliyorlar. Arenalarda insanları aç bırakılmış aslanlara, kaplanlara parçalatan, bu vahşetleri zevkle seyretmenin tiryakisi olan bir anlayıştan gelenler, bu gün aynısını İslam diyarının dört bir yanında aynen devam ettiriyorlar.

Peki, güçten başka hiçbir şeyden anlamayan batıya bakış açımızı gözden geçirmenin vakti gelmedi mi? daha ne zamana kadar insanlıktan sıyrılmış batılıların dümen suyunda sürükleneceğiz. BM, NATO, AB vb. batının kontrolündeki tüm kurum ve kuruluşları düşününüz bir… Özellikle son yıllarda köpek dişlerini net olarak gösteriyorlar.

Yarım asırdır içerimize çöreklendirdiği FETÖ yılanını beslemeye devam etmesi… Kendi papazını ısrarla isterken, bizim darbeci papazımızı himaye etmesi… Yarım asırdır bizimle savaş halindeki terör örgütlerine göstere göstere binlerce tır silah mühimmat göndermesi… Tüm bunları yaparken de hala pişkin pişkin stratejik ortaklıktan dem vurması… Olmuyor işte gâvurdan dost olmuyor. Selam… Dua…

Muhammed Özkılınç

YouTube
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

uweta   © - Muhammed Özkılınç