Muhammed Özkılınç – Eğitimci ve Yazar – muhammedozkilinc.com

Gelin Zalimlere Dur Diyelim

Gelin Zalimlere Dur Diyelim

Küresel zalimlerin foyaları bu Korona virüs belasıyla ortaya saçıldı. Artık mızrak çuvala sığmıyor. Bu salimler, insanlığın onuru, erdemi, iffeti, hayâsı, ahlakı ve derken sağlığından çaldıkları minarelere artık kılıf bulamıyorlar. Çünkü yapılan ifsat, bozgunculuk, alçaklık ve kahpelik o kadar büyük ki, cürümlerini kantarlar çekmiyor. Bunlar Kur’an’ın ifadesiyle, “tohumu ve nesli bozdular”

Birkaç gün önce, basına şöyle bir haber düştü. “Küreselci Bill Gates’in Nijerya’ya, korona virüs aşı programını kabul etmesi için 10 milyon dolar rüşvet teklif ettiğinin ortaya çıkmasının ardından İtalya’dan sert tepki geldi. Bu yükselen sesin, başta Bill Gates olmak üzere ifşa olan küreselciler için sonun başlangıcı olarak değerlendiriliyor. (mu acaba?)

Skandalın bir aşı suçu olduğuna dikkat çeken İtalyan milletvekili Sara Cunial, Bill Gates’in insanlığa karşı suç işlediğini ve yargılanması gerektiğini söyledi. Bill Gates’in bir “aşı suçlusu” olarak insanlığa karşı işlenen suçlar kapsamında Uluslararası Mahkemede yargılanması gerektiğini ifade etti.

Twitter

Bill Gates, 2018’de bir pandemi olacağını öngörmüş ve sonra 2019 Ekim’de Davos’tan arkadaşlarıyla birlikte ‘Event 201’ adlı simülasyon düzenlemiştir. Ve on yıllar boyunca Gates depopülasyon (nüfusun azaltılması) ve global politika üzerinde diktatörce bir kontrol oluşturma planı için çalışmıştır. Tarım, teknoloji ve enerji üzerinde kontrol sahibi olmak için çalışmalar yapmaktadır.

“Gates ‘Dünyayı sadece bir soykırım kurtarabilir’ diyor”

Gates şöyle diyor: Eğer aşılar, sağlık ve üreme konusunda başarılı olursak dünya nüfusunu yüzde 10-15 oranında azaltabiliriz.’ Ve sonra şöyle devam ediyor; ‘DÜNYAYI SADECE BİR SOYKIRIM KURTARABİLİR.’ (Yani bu küresel manyaklar sırada yeni Koronaların bulunduğunu açık ediyorlar.)

“Gates, hastalıktan daha fazla ölüme neden olmaktadır”

Gates’in aşıları, Afrika’da milyonlarca kadının kısırlaşmasına neden olmuştur. Gates’in çocuk felci aşılarının oluşturduğu salgın nedeniyle Hindistan’da 500 bin çocuk sakat kalmıştır. Ve şu anda hala DTaP kullanımı nedeniyle Gates, hastalığın kendisinden daha fazla ölüme neden olmaktadır.”

NEBEVİ UYARI

“Allah’ın çizdiği sınırları aşmayarak orada duranlarla bu sınırları aşıp ihlâl edenler, bir gemiye binmek üzere kur’a çeken topluluğa benzerler. Onlardan bir kısmı geminin üst katına, bir kısmı da alt katına yerleşmişlerdi. Alt kattakiler su almak istediklerinde üst kattakilerin yanından geçiyorlardı. Alt katta oturanlar:

“Hissemize düşen yerden bir delik açsak, üst katımızda oturanlara eziyet vermemiş oluruz, dediler.” Şayet üstte oturanlar, bu isteklerini yerine getirmek için alttakileri serbest bırakırlarsa, hepsi birlikte batar helâk olurlar. Eğer bunu önlerlerse, hem kendileri kurtulur, hem de onları kurtarmış olurlar.”(Buhârî, Şirket 6; Şehâdât 30. Ayrıca bk. Tirmizî, Fiten 12.)

İşte neredeyse yarım asırdır, dünya nüfusuna kafayı takan zavallı küreselciler, ciddi planlar peşindedirler. Şeytan onlara yaptıklarını süslü göstermektedir. Onlar kendilerince dünyaya büyük iyilik ediyorlar. Diyorlar ki; “Bu ihtiyar dünya, 8-10 milyar insanın yükünü çekemez. Bu nüfusu bir, hadi bilemedin en çok iki milyara düşürürsek, geri kalanlar huzur içinde yaşarlar.”

Bre zavallılar! Bu kâinatın sahibi siz misiniz? İnsanların rızkını siz mi veriyorsunuz. Düşün insanların yakasından. Eğer samimiyseniz, siz bütün Allah’ın (cc) işine karışanlar, kendisini ilah görenler, gidin hep beraber intihar edin; ölüp huzura kavuşun. O zaman zaten dünya sizden kurtulup huzura kavuşmuş olur.

Dünyanın huzursuzluğu, yiyecek içecek bulamama değil. Sizin basit ihtiraslarınız yüzünden dünyayı, savaş meydanlarına, ölüm tarlalarına, kan deryalarına ve ürettiğiniz ilaç ve zehirler için, deneme meydanlarına çevirmenizdendir. Tüm insanları da fareler misali kobay olarak kullanmanızdandır. Mülkün sahibini yok sayıp helali haramı, hakkı batılı, birbirine katmanızdandır.

Şimdi ey devlet yönetenler, bürokratlar, ordular, Youtube, twitter vs. sosyal medya fenomenleri, STK temsilcileri ve bilcümle doğaseverler! Henüz insanlığını yitirmemiş cümle âdemoğulları! Gelin dünyayı ateşe vermek isteyen şu üç buçuk soysuz küreselcilere hep beraber dur diyelim. Bu paragöz, manyaklara hep beraber dur diyelim.

Bakın şu hayat gemisinde hep beraber yol alıyoruz. Yukardaki hadiste kâinatın efendisi Resulullah’ın (sav) uyardığı gibi, eğer kötülerin kötülüklerine engel olursak, hep beraber kurtuluruz. Dünya insanlığının tümü; nesil, tohum ve bitkilerin tümü kurtulur. Toprak ve hava, deniz ve kara kurtulur. Aksi halde bu şeytanın eşeğine binmiş olan zavallı küreselciler, sadece Roma’yı değil, tüm dünyayı ateşe verecekler. Bakın başka dünya yok. Demedi demeyin. Subhaneke… Bihamdike… Esteğfiruke…

Muhammed Özkılınç

YouTube
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Tahir özkılınç dedi ki:

    Kesinlikle katılıyorum

  2. Cuma dedi ki:

    Çok güzel noktalara değinilmiş güzel bir yazı ….

uweta   © - Muhammed Özkılınç