Muhammed Özkılınç – Eğitimci ve Yazar – muhammedozkilinc.com

İnsanlığın Sinsi Düşmanı

İnsanlığın Sinsi Düşmanı

“Aksa Tufanı” birçok yanlış bilinen gerçekleri, yeniden gündemimize getirdi. İslam âlemindeki batı kuklası emirlerin, Siyonistlerle normalleşme hamlelerini sorgulanır hale getirdi. Şu anda Siyonistler kadar bu hain idareciler de zor durumda. Ancak “geliyor gelmekte olan” sadece Siyonistler değil, onların suç ortağı olan tüm zalimler, er veya geç zulümlerinin hesabını vereceklerdir.

İnsan düşmanını tanımadan ve onun cirmine göre tedbir almadan, şerrinden emin olamaz. 3. Defadır Gazze’yi harabeye çeviren Siyonist Yahudi’yi tanımadan, tehlikenin ne kadar büyük olduğunu anlayamayız. Aha biz, yarım asırdır terörle yatıp kalkıyoruz. Onlarca terör örgütünden sadece biri olan PKK’yı hep “bir avuç eşkiya” diyerek küçümsedik. Her bir terör örgütünün, aslında haçlı Siyonist ittifakının “vekâlet orduları” olduğunu göz ardı ettik. İşte Yahudi de dünya emperyalizminin vekâlet ordusu ve bir ileri karakoludur.

Bir asra yakındır Filistin’de katliam, soykırım ve vahşet var. İnsani mevhibeleri mevcut hiçbir âdemoğlunun yapamayacağı derecede vahşice olan bu zulmü ancak Yahudi yapabilir. Neden mi? Çünkü Yahudi, tarih boyu yapa geldiği benzeri katliam ve vahşetlerle, insani duygulardan sıyrılarak vahşi bir canavara dönüşmüştür. Aşağıdaki alıntılar, Yahudi’nin neden dünyanın başının belası olduğunu anlatıyor.

Twitter

“Yahudilik masonluk” kitabının 25. sayfasında yer alan, Tercüman gazetesi 11 Kasım 1986 tarih ve s. 4 te yayınlanan bir manşet şöyle; “İsrail ordusunda eğitim komutu: MUHAMMEDE ATEŞ” yani kendisinden başkasını insan olarak dahi görmeyen Yahudi, doğumundan ölümüne kadar nesillerine kin, nefret ve düşmanlık aşılamaktadır. Dolayısıyla bu olan bitenler garip değildir. İnsanımız bu mel’un milletin bozuk karakterini yeterince tanımadığı ve birileri tarafından ha bire bunların hümanistliği! Pompalandığı için şu an yaptıkları vahşet garipsenmektedir. Hâlbuki bu mezalim ne ilktir ne de son olacaktır.

Ancak sonunda kaybedenler bu kâfirler ve onların yandaşları olacaktır. Eğer güçlü olan kazansaydı, nemrut kazanırdı, Firavun kazanırdı, Eblehe kazanırdı, Ebu cehil vs. zalimler kazanırdı. Hâlbuki tarihin çöplüğü kâfirlerin ve zalimlerin necis cesetleriyle doludur.

“Sakın, Allah’ı zalimlerin yaptıklarından habersiz sanma! Allah, onları ancak gözlerin dehşetle bakakalacağı bir güne erteliyor.” (İbrahim 14/42)

“Zulmedenler hangi akıbete uğrayacaklarını göreceklerdir.” (Şuara 26/227)

MUHARREF TEVRAT’TA KATLİAM EMİRLERİNDEN ÖRNEKLER

“Sen benim topuzum ve cenk silahımsın ve seninle milletleri kıracağım ve seninle ülkeleri helak edeceğim. Ve seninle atı ve binicisini kıracağım. Ve seninle cenk arabasını ve binicisini kıracağım ve seninle erkeği ve kadını kıracağım ve seninle kocamış adamı ve genci kıracağım ve seninle genç adamı ve ere varmamış kızı kıracağım ve seninle çobanı ve sürüsünü kıracağım ve seninle çiftçiyi ve çiftini kıracağım ve seninle Valiyi ve Kaymakamı kıracağım. (Yaremya, bab 51/19-23)

“Allah’ın RAB onu senin eline verdiği zaman, onun her erkeğini kılıçtan geçireceksin; ancak kadınları ve çocukları ve hayvanları ve şehirde olan her şeyi, bütün malını kendin için çapul edeceksin ve Allah’ın Rabbin sana verdiği düşmanlarının malını yiyeceksin. Bu milletlerin şehirlerinden olmayıp senden çok uzakta bulunan bütün şehirlere böyle yapacaksın. Ancak Allah’ın Rabbin miras olarak sana vermekte olduğu bu kavimlerin şehirlerinden nefes alan kimseyi sağ bırakmayacaksın; fakat onları, Hittileri ve Amorileri ve Kenânlıları ve Prezzileri ve Hivileri ve Yabusileri Alladın Rabbin sana emrettiği gibi tamamen yok edeceksin; (Tensiye, bab, 20/10-17)

“Et yiyin, kan için Yiğitlerin etini yiyeceksiniz ve dünya beylerinin kanını, koçların, kuzuların ve ergeçlerin, boğaların kanını içeceksiniz hepsi basanın semiz hayvanlarıdır. Sarhoş oluncaya kadar kan içeceksiniz. (Hezekiel, bab, 39/18-20)

“Ele geçen her adamın gövdesi delik-deşik edilecek ve tutulan her adam kılıçla düşecek. Yavruları da gözleri önünde yere çalınacak, evleri çapul edilecek ve karıları kirletilecek.(İşaya bab 13/15)

YAHUDİ ŞERİATI TALMUT’TAN ÖRNEKLER

“Yahudi olmayanın malı, mülkü sahipsiz sayılır. Ona herkesten önce el koyan Yahudi, sahibi olur.”

“Günah işlemeye müsaade vardır, yeter ki gizli olarak işlensin.”

“Yahudi maksat ve gayeleri uğruna işlenen bütün günahlar gizli olmak şartıyla mübahtır.”

“Yalnız Yahudi olanlara insan gözüyle bakılır. Yahudilerden gerisi sadece birer hayvandır.”

“Allah dünyanın bütün servetini yalnız Yahudilere tahsis etmiştir. Bütün dünya serveti onlarındır.”

“Bir şey çalmayınız, hırsızlık etmeyiniz, hakkındaki emir sadece Yahudilere karşıdır. Diğer milletlerin can ve malları helâldir.”

“Yahudi şeriatı erkeklere zinayı haram kılmıştır. Fakat bu yalnız Yahudi kadınları içindir. Yahudi olmayanların ırzı namusu helaldir.”

“Yahudi olmayanın kanını akıtmak, Allah’a kurban sunmaktır.”

” Baraton’da deniliyor ki: Yahudi olmayanların tohumu hayvan tohumudur. Yahudi olmayanların çocukları, Yahudi asıllı aptallardan daha kötüdür. Yahudi olmayanların arasındaki evlenmeler damızlık aygırlarla kısrakların çiftleşmesinden farksızdır.”

“Bir insana, Yahudi olmayan bir insana, ancak ona dost görünmek ve çatışmalardan kaçınmak için selam verilir.”

“Yahudi olamayanlara karşı daima riyakâr bir güler yüz gösteriniz. Fakat onların iflah olmaz birer düşman olduklarını asla unutmayınız.”

“Yahudi olmayana hoş görünmek gerektiği zaman, Yahudi mürai olmalıdır ve ona Seni seviyorum demesi kendisine ancak şeref verir.” (Yahudilik masonluk s. 22-24)

Şimdi bu bozuk inanç ve vahşi karaktere sahip bir milletle nasıl anlaşabilir ve nasıl güvenebilirsiniz. Bunların BM (birleşmiş mülhidler) vb. kurumların aldığı, iki yüze yakın kararları takmamaları malum. Elinde şimdilik bulunan maddi güçlerle şımarıp duran bu güruha karşı hep dikkatli olmak ve tedbirlerimizi de ona göre almak zorundayız. Tüm dünyaya da; “Ey dünya ha bu işgalci, Siyonist, Terör devleti sadece Filitinin, arapların ve İslam ümmetin değil, tüm dünyanın başının belasıdır. Ona göre gardınızı alın.” Mesajını daha güçlü vermeliyiz.  Subheneke… Bihamdike… Esteğfiruke…

Muhammed Özkılınç

YouTube
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

uweta   © - Muhammed Özkılınç