Muhammed Özkılınç – Eğitimci ve Yazar – muhammedozkilinc.com

Köprüden Önce Son Çıkış

Dinler (!) arası diyalog çalışmalarının fırtına gibi estiği, Pensilvanya çetesine dokunanın yandığı, resmi, özel ve tüzel nice kişiliklerin, kurum ve kuruluşların, ılımlı İslam’ın tesisi ve yayılması için canla başla çalışıldığı yıllardı. Kartel medyası, paralel medya ve irili ufaklı, yerel ulusal birçok yazılı ve görsel medyanın, haçlı-siyonist ittifakı olan buluşmaları yere göğe sığdıramadığı zamanlar… Haham ve papazların elini öpmek için birilerinin sıraya girdiği demler… İşte ta o zaman, 30.01.2007 tarihinde “Diyalogcular tövbe edin” başlığı altında, diyalogculara çağrıda bulunarak şunları yazmıştım:

 • Ey! Diyalogcular; bu haham ve papazlar yalan söylüyorlar. Bunlar kendi peygamberlerine bile yalan söylemiş, onları yalanlamış, hatta nice peygamberlerini katletmiş olan mel’un bir soydandırlar. Geri dönünün ve tövbe edin.
 • Bunca yıldır ehli kitap sadece aldattı ve aldatmaya da devam ediyorlar. Haham ve papazları rezidanslarda sizlerle diyalog şarkıları söylerken, bombacıları da mazlum Müslümanlara bombardımanlarıyla adeta şarkı söylüyorlar. Dönünün ve tövbe edin aksi halde mahkemeyi Kübra’da, onların katliamlarına ortaklıktan yargılanabilirsiniz.
 • Ehli kitabın da cennetlik olacaklarını fısıldayarak, hem onlara hem de müminlere büyük kötülük yaptınız. Çünkü onların muharref düşüncelerini “semavî dinler” “İbrahimî dinler” gibi ifadelerle meşrulaştırdınız. Siz böyle diyeceğinize Resûlullah (sav) ın yaptığı gibi onları İslam’a davet etseniz en az içlerinden bir kısmı iman edip kurtulabilirdi. Siz onların hidayet yolunu tıkadınız tövbe edin.
 • Sizin bu girişimleriniz sonucu müminlerden niceleri ehli kitabın cennetlik olduğuna inanmaya başladılar. Bir kâfirin cennetlik olduğuna inanmak kişiyi küfre götürüp ebedi cehennemlik yapacak kadar büyük bir cürümdür dolayısıyla tövbe edin.
 • “Kelimeyi tevhidin sadece birinci bölümünü “Lê ilêhe illellâh” kısmını söyleyip, ikinci kısmını “Muhammedun Resûlullah” (sav) söylemeyenlere rahmet ve merhamet nazarıyla bakılmalıdır.” Diyerek imanın iki rüknünün arasını ayırdınız tövbe edin.
 • Ehli kitapla ilgili ayetlerin sert olduğunu, bu ayetlerin eski ehli kitap için olduğunu, bu günküler için bu ayetlerin geçerli olmadığını söyleyerek Kur’an’a iftara attınız tövbe edin.
 • Papaya mektubunuzda haddinizi aşarak tüm ümmeti temsil pozisyonuna girip ümmetin izzetini beş paralık ettiniz tövbe edin.
 • “Ehli kitapla âmentüde birliğimiz” var diyerek misyonerlerin ekmeğine yağ sürdünüz. Bunun sonucu olarak kaç vatan evladının din değiştirdiği bilinmiyor. Bunların sayısı belki abartıldı, ancak siz bu batıl fikirleri semavi din diye lanse ederek bir mü’min in bile küfre girmesine sebep olmuşsanız bunun hesabını veremezsiniz bu sebeple dönünün ve tövbe edin.
 • Bu milleti ucuz cennetle kandırıp şirke ve tuğyana karşı dik duruş yerine, eğilip bükülmesini onlara öğrettiniz tövbe edin.
 • “Başörtüsü furuattır” “İslam’ın temel meselelerinden değildir” diyerek tesettür kalesinin yıkılmasına ön ayak oldunuz tövbe edin.
 • Filistin vb yerlerde işgal edilen vatan, namus ve mukaddesatı uğruna cihad eden ümmetin yiğit evlatlarına terörist dediniz ve hala da dolaylı olarak demeye devam ediyorsunuz tövbe edin. O halde bizim kurtuluş savaşı kahramanı ecdadımız da teröristler mi?

Sonuç olarak; Ey! Diyalogcular, Gazze’de katledilen masum yavrular, kadınlar ve yaşlılar hatırına, nice Ebu Gureyblerde işkence ve insanlık dışı muamelelere maruz kalan mazlumlar hatırına, namusları payı-mal edilen mümine kadınlar hatırına, bu gün Yahudi işgali altında inleyen, İslam’ın ilk kıblegâhı, Miracın ilk durağı ve etrafı mübarek kılınan mescidi aksa hürmetine…. Gelin bu haham ve papazların kanlı ellerini sıkmaktan vazgeçin. Onları iftar sofralarına davet ederek şirk ve katliamlarını meşrulaştırmayın. Yok, eğer illede devam edecekseniz diyalog konusunda samimiyetlerini ispat etsinler. Bunun için, İslam âleminde süregelen katliam, vahşet, işgal ve sömürülerin karşısında olduklarını dünya kamuoyuna deklare etsinler. Yok, eğer bunu yapmazlarsa Filistinli her malum gibi sizde “Hasbunellâhu ve ni’mel vekîl / bize Allah (cc) kâfidir ve o ne güzel vekildir” deyin.

O zaman ne okul ve yurtlarınıza, nede hizmetlerinize bir şey olmaz korkmayın ve dik durun. Şu ayetleri hatırlayın. “Allah size yardım ederse, sizi yenecek yoktur. Eğer sizi yardımsız bırakırsa, ondan sonra size kim yardım edebilir? Mü’minler, ancak Allah’a tevekkül etsinler.” (Ali İmran 3/160) “Ey iman edenler! Eğer siz Allah’a yardım ederseniz (emrini tutar, dinini uygularsanız), O da size yardım eder ve ayaklarınızı sağlam bastırır.” (Muhammed 47/7)

Twitter

Allah (cc) ım şahid ol ki tebliğ ettim…

Şimdi bu tövbe çağrısına yeni çağrılar eklemek gerek. Çünkü bu ihanet çetesinin foyası ortaya çıktı. Kumpas, ihanet, hıyanet, tape, montaj, dublaj, şantaj, casusluk, Siyonizm’le işbirliği, haçlılarla ittifak, din düşmanlarıyla sarmaş dolaş birçok kalleşlikler faş oldu. Ola ki bu ihanet çetesine iyi niyetle bulaşmış olan gafil yığınlar uyanır da köprüye varmadan son çıkışta ayılır ve inerler. Tabi bunu ikinci bir yazıya bırakmak zorundayız. Selam ve dua…

Muhammed Özkılınç

YouTube
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

uweta   © - Muhammed Özkılınç