Muhammed Özkılınç – Eğitimci ve Yazar – muhammedozkilinc.com

Patronuna Bak Aşıyı Al

11.12.2020
Patronuna Bak Aşıyı Al

Virüsler, aşılar ve daha birçok şeyi anlamak için işin kaynağına inmek lazım. Kimdir bu “Bill Gates” Bilgisayar dünyasını resmen tekelinde tutan Bill Gates , nedense gözünü sağlık sistemi ve ülkelerin yaptığı yatırımlara göz dikmiş durumdadır. Bunun için küresel bazda özelleştirmelerle birçok sektörü kendi himayesine alma çabalarının olduğu görülüyor.

Bill Gates yılda ortalama 4 Milyar dolar kazanıyor ve bu paranın tümünün kâr olduğu ve banka hesabına yatırıldığını bilmelisiniz. Yılda bu rakamı kazanan bir kişi neden bu kadar çetrefilli işler peşinde koşar ve bir şekilde tüm insanlığı yönetme gayretleri içerisine girer? Bu sorunun cevabı, kendisinin ölümsüz olduğuna, para ile her şeyi yaptırabileceğine inanmasıdır. Onda oluşan bu büyük doyumsuzluğun elbette ki küresel istilaya kadar uzanacağını tahmin etmek hiç de zor değil.

Bu tip kişilerin böyle arzuları olabiliyor. Örneğin pedofili, bağımlılığı bulunan tarikatlar içinde yapılan ayinlerde, şeytanilere sunulan bebek kurbanlardan tutun bakirelerin tecavüzlerine kadar birçok eylem içerisine girebiliyorlar. Tabi bunun siyasal uzantıları da var. Robotik teknolojiyi kontrol altına alabilmek için, sektör şirketlerine muazzam fonlar aktarıp istenilen popüler satışı sağlıyor ve askeri amaçlara dönüştürüyorlar. Kendine ait araştırmacı ekiplerle dünya vizyonlarında gösterime girecek filmlerin çekimleri sıralarında, gerekli kişilerle görüşüp senaryolarda gerekli değişikliklerin yapılmasını, gelecek planlarına dair ipuçları ve kısa bilgiler veriyorlar. Silah anlaşmaları, deneysel ilaçların denenip yayılması ve daha nice dallarda tıpkı 12 kollu ahtapot misali, sektörleri sarmalıyorlar.

Twitter  

Dünyayı hayali birtakım teorilere alet etmiş ve adeta deneme tahtası olarak görmektedir. Bu da maddi gücüyle bir takım kurum ve kuruluşları harekete geçirmesi ile oluşmuştur. Geleceğe dair varsayımsal düşünceler yüzünden bugün nice insanlar hayatlarından kopuyor, ölüyor veya yalnız kalıyor, hem de sırf bu ideoloji yüzünden.

Bill Gates vb. aslında o kadar da zeki, ileri görüşlü ve geniş ufuklu değiller. Bu zavallıların bilmediği bir şey var, artık insanlar iletişimsiz veya habersiz değil. Gülerek söylenen sözlerin altında nelerin gizli olduğunu bile anında anlayabiliyorlar. Ayrıca bu kâinat sahipsiz değil. Tarihin çöplüğü; Firavn, Karun, Haman vb. kâinata müdahale girişiminde bulunmuş nice müstekbirlerle doludur.

Kaldı ki, İnsanları kontrol altına almak veya tutmak bu kadar mı önemli? İyi ya da kötü, kişisel haklarını hiç edip insanları dinsizleştirmek bu kadar mı önemli? Hali bir deccalizim sistemi uğruna, özel hayatın çiğnenmesi, insanlığın yedikleri, içtikleri ve sağlıklarıyla oynayıp onları şeytani sistemlere teslim etmek bu kadar mı önemli?

Bunların, tüm insanoğlunu çiplendirip sağlık sektörünü ele alarak kontrol altına almaya çalıştığını biliyoruz. Belki de Bill Gates, kendince zaman yolcuğu yapıyor. Ama bir gün sürekli yaptığı bağış haberleri, yardım kisvesi altındaki paketlenmiş ve cilalanmış konferanslarının sonucunda bir gün maskesinin düşeceğini biliyorum. Aslında maskesi çoktan düştü ve bunu görebilen görüyor. Ama tam deşifre olması için, pazılın bazı parçalarının yerli yerince oturması gerekiyor.

2015 yılı ted konuşmasında neler söylemişti ve uyarıları neydi bir bakalım.
İddia: Bill Gates bize 2015′teki koronavirüsü anlattı. Sosyal medya, Gates’in COVID-19 salgınını 2015 gibi erken bir tarihte öngördüğünü ortaya koyuyor.
Bir salgın uyarısı
Gates’in TED Konuşmasında: “Bir sonraki salgın mı? Hazır değiliz.” vb. ifadeler kullanıyor. Zannedersiniz ki, Microsoft kurucusu ve küresel hayırsever dünyanın biyolojik saldırılara nasıl büyük bir hazırlık yapması gerektiği konusunda uyarıyor. 2014 Ebola salgını sonrasında hazırlık durumunun yeterli olmadığını belirtip dünyanın savunma stratejisini geliştirmesinin yollarını öneriyor.

Gelecekteki tehditleri karşılaştırırken, Ebola’nın havadan bulaşmadığını ve insanların bulaşıcı olduklarında yatalak kaldığını belirtti. Gelecekteki bir tehdidin, kolayca yayılan havadan bulaşan bir virüs olabileceğini, “İnsanların hastalık belirtisi olmadan, bir uçağa bindiklerinde veya bir pazara gittiklerinde hiç fark etmeden bulaştırdıkları bir virüs” olabileceğini öne sürdü.

Evet şu anda bu çağdaş karunların anlattıkları yaşanmıyor mu? Şimdilik planları işliyor ama masum ve düşünceli rolleri resmen bataklık gibi görünüyor. Gates, dünyanın salgına hazırlanması gerektiğini de sözlerine ekledi. Tıbbi tesislerin ve test prosedürlerinin sayısında, daha fazla araştırma ve geliştirme yapılması ve dünyanın az gelişmiş bölgeleri alanında daha iyi bir altyapıya ihtiyaç olduğuna da dikkat çekti.

( Volkan Çelik;

https://www.gavi.org/vaccineswork/bill-gates-vaccine-interview

https://www.youtube.com/watch?v=AilqtMw9PZU )

İnsanlığı, özellikle az gelişmiş bölgeleri ne de çok düşünüyor değil mi? İnsanlığın kuyusunu eşen bu zalimlere ya akıl, izan ve merhamet ver ya da cezalarını tez kes Allah’ım! (cc) Subheneke… Bihamdike… Esteğfiruke…

Muhammed Özkılınç

YouTube  
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Muhammed Özkılınç ©