Muhammed Özkılınç – Eğitimci ve Yazar – muhammedozkilinc.com

Proje Örgütler Proje Mezheplerin Mahsulüdür

Hakla batılın savaşı, insanlık var olalı vardır ve kıyamete kadar da devam edecektir. Fikir planında batılın hakka karşı söyleyecek sözü yoktur ve olamaz. Çünkü hak dava Hak olan Allah (cc) tandır. Kaynağı vahyi ilahidir. Batıl ise çakmadır, uydurmadır, çürük ve temelsizdir. Bu sebepledir ki batıl, hakka karşı mücadelesinde hep sinsi ve kalleş davranır. Her türlü hileye başvurur ve her yolu mubah görür.

Batılın en büyük silahı, “Ferrik tesud” yani “böl ve yönet” taktiğidir. İşte bunun için batılın ve batılıların en etkin mücadelelerinden biri de bizim içimizden birtakım fırka, grup, örgüt ve klikler oluşturmalarıdır. Bunu da ne kadar ustaca yaptıkları malumdur. Çünkü bu onlarda seciye halini almıştır. Kalleşlik sinsilik ve münafıklık, hücrelerine, genlerine sinmiştir. Bu konuda asırları, bin yılları bulan tecrübeleri vardır.

Bunun için gerektiği kadar sabrederler. Müsait zemin ve zamanı kollarlar, olası tüm ihtimalleri göz önünde bulundururlar. Çok büyük emek ve masraflar yaparlar. Bazen olur ki on yıllarca pusuda beklerler. Aradıkları fırsat oluşmazsa kendilerinden sonraki nesillere birikimlerini aktarır, kaldıkları yerden devam ettirirler.

Twitter

Son çeyrek asırdır net olarak anlaşılmaktadır ki, proje örgütler, proje mezheplerin ürünüdür. Özellikle 20-30 fırkaya ayrılmış olan Şia ve bir o kadar fırkaya bölünmüş Vehhabilik, düşmanın en etkin karargâhlarıdır. Dikkatle incelendiğinde, her iki mezhebin de küresel derin güçler tarafından inşa edildikleri anlaşılacaktır.

Şianın kurucusunun bir Yahudi olan Abdullah bin Sebe’ olduğu, her aklıselim araştırmacı tarafından bilinir. Tami şia ve şia severler, doğal olarak bunu inkâr ederler. Vehhabiliğin de yine haçlı-siyonist ittifakının mamulü olduğu, ilim erbabının malumudur. Tabi tarihi seyri içinde bunların her virinden onlarca fırkalar doğmuştur. Doğan fırkaların kimisi zaman içinde inkıraz etse de yerine iki nisli yeni fırkalar oluşturuluvermiştir. Çünkü bu iki fırkayaı kuranların hedefi, bunları ümmeti bölen olarak kurgulamıştır. DEAŞ Vahhabiliğin ürünü olduğu gibi, “Hizbullah” “Mehdi Ordusu” “Kudüs Seriyyeleri” “Bedir Tugayları” “Devrim Muhafızları” “Seyide Zeynep Ketibeleri” “Haşdi Şabi” vb. onlarca örgütte, şianın ürünüdürler.

Muhammed Özkılınç

YouTube
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

uweta   © - Muhammed Özkılınç